Zapraszamy do udziału w projekcie „Kwalifikacje zawodowe drogą do sukcesu – program efektywnego kształcenia ustawicznego zgodnego z aktualnym zapotrzebowaniem rynku pracy Województwa Zachodniopomorskiego”!

Zakres projektu:

W ramach projektu możesz zwiększyć swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w kursach i szkoleniach, które zakończone są zewnętrznymi egzaminami. Dzięki temu otrzymujesz wiarygodne i w pełni akredytowane certyfikaty, bądź zaświadczenia potwierdzające nabytą wiedzę i umiejętności.

Zapraszamy na szkolenia:

– Operator Programista Obrabiarek Sterowanych Numerycznie CNC

– Operator suwnic

– Operator żurawi samojezdnych

– Operator wózka specjalizowanego wysięgnikowego

– Spawanie blach aluminiowych w systemie “double pulse”

Wszystkie kursy kończą się egzaminem, w ramach których możesz uzyskać uprawnienia, bądź certyfikat potwierdzający zdobyte kwalifikacje.

Zgłoś się do nas!

Udział w projekcie jest całkowicie BEZPŁATNY!

Jeśli masz pomysł na siebie i szkolenie w powyższych zakresach napisz do nas – odpowiemy Ci wówczas, czy jest możliwość zorganizowania specjalnie dla Ciebie takiego kursu.

Miejsce i czas realizacji

Warunkiem uczestnictwa w projekcie jest przesłanie formularza zgłoszeniowego do dnia 30.04.2019r. Po zakończeniu rekrutacji, zakwalifikowani uczestnicy zostaną o wynikach powiadomieni indywidualnie.

Miejsca realizacji kursów są uzależnione od ich zakresu oraz wykonawców. Postaramy się, aby szkolenia odbywały się jak najbliżej Twojego miejsca zamieszkania.

Czas realizacji kursów będzie określany indywidualnie, o czym będziesz na bieżąco informowany. Projekt jest realizowany w okresie od marca 2019 do kwietnia 2020.

Kto może być uczestnikiem projektu?

Projekt jest skierowany do osób które:

– są dorosłe,

– zamieszkują województwo zachodniopomorskie,

– nie prowadzą działalności gospodarczej,

– są zainteresowane z własnej inicjatywy zdobywaniem i podnoszeniem kwalifikacji.

Szczególnie mile widziane są Panie, osoby niepełnosprawne, osoby zamieszkujące tereny wiejskie, średnie miasta oraz średnie miasta tracące funkcje gospodarcze (tj. Białogard, Wałcz, Świdwin, Choszczno, Gryfice, Szczecinek).

Co otrzymasz ponadto w ramach projektu?

Każdy uczestnik zostanie objęty indywidualnym wsparciem doradcy edukacyjno-zawodowego, opłacimy Ci badania lekarskie wymagane przed kursami, pokryjemy koszt dojazdów na szkolenia, a także koszty opieki nad dziećmi do 7 roku życia. To wszystko po to, aby umożliwić udział w projekcie jak najszerszemu gronowi zainteresowanych.

Kontakt:

Towarzystwo Wspierania Inicjatyw Kulturalno-Społecznych „TWIKS”

Al. Wojska Polskiego 90, 70-482 Szczecin

e-mail: biuro@twiks.pl

tel.: 783 950 930

Dokumenty do pobrania:

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY

Regulamin rekrutacji

Umowa uczestnictwa


Projekt jest współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *